Valašské Meziříčí získalo podíly na pozemcích pod komunikacemi

29.05.2026 - Nový Jičín

ÚZSVM v Novém Jičíně bezúplatně převedl z důvodu veřejného zájmu městu Valašské Meziříčí spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 na dvou pozemcích o celkové výměře 221 m².

Na částech těchto pozemků, které úřad získal z odúmrti, se nacházejí místní komunikace, zbývající části tvoří zeleň a trvalé porosty.

Převodem majetku do vlastnictví města je zajištěno jeho další veřejné využití a zachování přístupu k okolním nemovitostem.

Přílohy:Foto 1.jpgFoto 2.jpg
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.