Valašské Meziříčí získalo podíly na pozemcích pod komunikacemi
29.05.2026 - Nový Jičín
ÚZSVM v Novém Jičíně bezúplatně převedl z důvodu veřejného zájmu městu Valašské Meziříčí spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 na dvou pozemcích o celkové výměře 221 m².
Na částech těchto pozemků, které úřad získal z odúmrti, se nacházejí místní komunikace, zbývající části tvoří zeleň a trvalé porosty.
Převodem majetku do vlastnictví města je zajištěno jeho další veřejné využití a zachování přístupu k okolním nemovitostem.

