Rex našel nový domov

01.06.2026 - Teplice

Osmiletý německý ovčák Rex už nemusí trávit své dny v útulku, ale může si užívat svůj nový domov u nového, starostlivého páníčka.

Rex byl předán ÚZSVM rozhodnutím Městského úřadu Roudnice nad Labem, který ho odebral původnímu majiteli z důvodu týrání. Zvíře bylo permanentně zavřeno na dvoře obehnaném betonovou zdí a venčeno pouze příležitostně na vodítku. Nikdo si ho jinak nevšímal, což vedlo k tomu, že se stalo agresivní a nezvladatelné.

 

V útulku spolku Anidef v Žimi, s nímž teplický ÚZSVM dlouhodobě spolupracuje, strávil pes více než rok. Zvrat nastal loni v prosinci, kdy pracovníci útulku zveřejnili na sociálních sítích jeho vánoční fotografii s žádostí o adopci. V řádu dnů se ozvala rodina, která si ho vzápětí odvezla domů.

Přílohy:TP-02 - pes Rex.jpg
Došlo k chybě. Aplikace nemusí reagovat do znovu načtení. 🗙
Načítám...
Nelze se připojit. Klikněte pro pokus o připojení:
Připojení bylo odmítnuto.